Nowy produkt

15 Przedmioty

Drożdże winiarskie Uniwersalne bez namnażania-20ml

4,00 zł

Więcej informacji

  • Odpowiednie do wszystkich rodzajów win — drożdże w płynie UNIWERSALNE sprawdzą się do fermentacji win z owoców białych jak i czerwonych, słodkich oraz wytrawnych.
  • Gotowe do użycia — produkt jest niezwykle łatwy w użyciu i nie wymaga wstępnego namnażania. Nie ma konieczności przygotowywania tzw. matki drożdżowej.
  • Szybka fermentacja –drożdże UNIWERSALNE zapewnią szybką i stabilną fermentację oraz pełne odfermentowanie cukrów.
  • Wysoka jakość — szlachetne drożdże w płynie UNIWERSALNE pozwolą Ci na przygotowanie domowego i klarownego wina białego lub czerwonego z zawartością alkoholu do 15%!​
  • Na 25 L nastawu — jedno opakowanie o pojemności 20 ml, pozwoli Ci na przygotowanie, aż 25 L Twojego ulubionego, domowego wina owocowego!

 

Drożdże UNIWERSALNE bez namnażania to szlachetne drożdże winiarskie w płynie, przeznaczone do fermentacji owoców białych i czerwonych. Z ich pomocą w prosty sposób stworzysz niepowtarzalne wino z: truskawek, jabłek, gruszek, winogron, rabarbaru czy śliwek. 

Drożdże te w przeciwieństwie do tradycyjnych drożdży w płynie nie wymagają wstępnego namnażania (przygotowania matki drożdżowej). Przeznaczone są do bezpośredniego użycia. Nie musisz czekać 48 godzin na ich namnożenie!

Przy ich użyciu z powodzeniem i łatwością przygotujesz więc udane wina o zawartości alkoholu do 15%. Jedno opakowanie o pojemności 20 ml wystarczy na przygotowanie do 25 L nastawu. Produkt gotowy do użycia!
 

Sposób użycia:
Przed zastosowaniem wstrząśnij saszetkę z płynem, w celu dokładnego wymieszania produktu, a następnie dodaj do naczynia z nastawem na wino o temperaturze 20-25°C.

UWAGA: do optymalnego przebiegu fermentacji drożdże te jak każde inne, wymagają dodatku pożywki. Do zakupienia w ofercie piwopiweczko.

Składniki: brzeczka słodowa, woda, kwas cytrynowy, drożdże Saccharomyces cerevisiae, wodorofosforan (V) amonu.

Objętość netto: 20 ml

Najlepiej spożyć przed końcem: data ważności i nr partii na zgrzewie. Przechowywać w suchym miejscu, w temp. pokojowej. Produkt tylko dla enologii, nie do bezpośredniego spożycia.

23 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Najczęściej kupowane

Informacje

Poradniki

Producenci

Nowe produkty

Dostawcy

Tagi

Ostatnio przeglądane