Nowy produkt

988 Przedmioty

Drożdże winiarskie Burgund bez namnażania - 20 ml

4,00 zł

Więcej informacji

  • Idealne do win czerwonych — drożdże w płynie BURGUND polecane są szczególnie do win z owców tj: wiśnie, aronia, czarne winogrona, jogody, czarny bez.
  • Gotowe do użycia — produkt jest niezwykle łatwy w użyciu i nie wymaga wstępnego namnażania. Przed zastosowaniem wstrząśnij saszetkę z płynem, w celu dokładnego wymieszania produktu, a następnie dodaj do naczynia z nastawem na wino o temperaturze 20-25°C.
  • Trwała barwa win, atrakcyjny bukiet – szczep drożdży BURGUND zapewnia głęboką i trwałą barwę win czerwonych oraz korzystnie wpływa na ich aromat i bukiet.
  • Wysoka jakość — szlachetne drożdże w płynie BURGUND pozwolą Ci na przygotowanie domowego i klarownego czerwonego wina z zawartością do 14% alkoholu!
  • Na 25 L nastawu — jedno opakowanie o pojemności 20 ml, pozwoli Ci na przygotowanie, aż 25 L Twojego ulubionego, domowego czerwonego wina!


Drożdże BURGUND bez namnażania to szlachetne drożdże winiarskie w płynie, przeznaczone do fermentacji owoców czerwonych. Z ich pomocą w prosty sposób stworzysz niepowtarzalne wino: wiśniowe, aroniowe, gronowe, jagodowe i z czarnego bzu. 

Drożdże te w przeciwieństwie do tradycyjnych drożdży w płynie nie wymagają wstępnego namnażania (przygotowania matki drożdżowej). Przeznaczone są do bezpośredniego użycia. Nie musisz czekać 48 godzin na ich namnożenie!

Przy ich użyciu z powodzeniem i łatwością przygotujesz więc udane wina o zawartości alkoholu do 14%. Jedno opakowanie o pojemności 20 ml wystarczy na przygotowanie do 25 L nastawu. Produkt gotowy do użycia!

Sposób użycia:

Przed zastosowaniem wstrząśnij saszetkę z płynem, w celu dokładnego wymieszania produktu, a następnie dodaj do naczynia z nastawem na wino o temperaturze 20-25°C.

UWAGA: do optymalnego przebiegu fermentacji drożdże te jak każde inne, wymagają dodatku pożywki. Do zakupienia w ofercie PIWOPIWECZKO.

Składniki: brzeczka słodowa, woda, kwas cytrynowy, drożdże Saccharomyces cerevisiae, wodorofosforan (V) amonu.


Objętość netto: 20 ml

Najlepiej spożyć przed końcem: data ważności i nr partii na zgrzewie. Przechowywać w suchym miejscu, w temp. pokojowej. Produkt tylko dla enologii, nie do bezpośredniego spożycia.

20 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Najczęściej kupowane

Informacje

Poradniki

Producenci

Nowe produkty

Promocje

Dostawcy

Tagi

Ostatnio przeglądane