SAELA
SAELA
Idea tworzenia kosmetyków do pielęgnacji skóry i włosów z piwa pojawiła się w Czechach w 1999 roku. Ale już w latach 60 i 70 XX wieku nasze Mamy i Babcie myły i płukały włosy piwem... czyli można powiedzieć, że coś było na rzeczy. Ale dopiero...


Idea tworzenia kosmetyków do pielęgnacji skóry i włosów z piwa pojawiła się w Czechach w 1999 roku. Ale już w latach 60 i 70 XX wieku nasze Mamy i Babcie myły i płukały włosy piwem... czyli można powiedzieć, że coś było na rzeczy. Ale dopiero Czesi postanowili pójść o krok dalej i stworzyli firmę SAELA, która rozpoczęła produkcję kosmetyków ze znanego na całym świecie czeskiego piwa LITOVEL.

Piwne Kosmetyki SAELA wytwarzane są od samego początku w małej czeskiej manufakturze w Brumovicach. Tylko ręczna produkcja, najwyższa jakość czeskiego piwa Litovel oraz wyciągów z drożdży piwowarskich i chmielu jak również nienaganna dbałość o szczegóły całego procesu produkcyjnego stanowią o niezrównanej jakości produktów SAELI. 

A co najważniejsze - kosmetyki SAELA nie zawierają żadnych sztucznych barwników, parabenu i są w pełni hypoalergiczne.  Mogą być stosowane do codziennej pielęgnacji skóry i włosów przez Panie, jak i przez Panów, a nawet przez dzieci w wieku OD 3 lat!

More

SAELA  Jest 8 produktów.

Subcategories