Nowy produkt

34 Przedmioty

Koncentrat owocowy TRUSKAWKA

11,34 zł

Więcej informacji

Koncentrat owocowy TRUSKAWKA

  Profimator

Koncentrat do wyrobu nalewek, likierów owocowych, koktajli

OPIS: Koncentrat owocowy PROFIMATOR powstał z wytłoczenia owoców do soków oraz zagęszczenia poprzez odparowanie wody. Dla właściwego smaku w likierach dodaje się osobno cukier, owoce i inne komponenty. Zaprawka PROFIMATOR to kompletna receptura -zawiera naturalny sok owocowy, jego słodycz, kwasowość i naturalną barwę. Wystarczy, że do 300 ml produktu dodać 0,7 l wódki i 1 l likieru, czy nalewki o mocy od 28% gotowy. Nalewka malinowa jest od dawna znana jako środek rozgrzewający, zatem wesprze nasz organizm w walce z przeziębieniem, czy też grypą. Można ją pić samą lub dodać odrobinę do herbaty aby rozgrzać nasz organizm.

SKŁADNIKI: cukier, sok truskawkowy(32,5%) z soku zagęszczonego (3,5%), woda, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, aromat, koncentrat barwiący z soku z czarnej marchwi. Produkt pasteryzowany.

ZALETY:

•Wysoka jakość i bogaty skład: wkładem głównym są owoce i soki, a nie esencje, aromaty czy barwniki

•Czysta etykieta: bez barwników, bez konserwantów, bez słodzików

•Zaprawka owocowa zawiera min. 32,5% soków w koncentracie, powstałych z 131g owoców.

•Rozwiązaniekompletne i gotowe: zaprawy owocowe zawierające w składzie obok naturalnych soków i przecierów gotowy syrop cukrowy konieczny do przygotowania likieru czy nalewki

•Łatwa formuła przygotowania: 1 saszetka zaprawki (300 ml) wymieszana z jedną butelką wódki 0,7 l i 1 litr pysznego likieru gotowy (300 + 700 = 1000)


Koncentrat owocowy oferujemy w saszetkach 300ml pakowane w karton.

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Najczęściej kupowane

Informacje

Poradniki

Producenci

Nowe produkty

Dostawcy

Tagi

Ostatnio przeglądane