Ten produkt nie występuje już w magazynie

Nowy produkt


Koncentrat owocowy - WIŚNIA

11,34 zł

Więcej informacji

Koncentrat owocowy - WIŚNIOWY  Profimator na nalewkę, likier owocowy, koktajl

Koncentrat do wyrobu nalewek, likierów owocowych, koktajli

Koncentrat owocowy PROFIMATOR powstał z wytłoczenia owoców do soków oraz zagęszczenia poprzez odparowanie wody. Dla właściwego smaku w likierach dodaje się osobno cukier, owoce i inne komponenty. Zaprawka PROFIMATOR to kompletna receptura -zawiera naturalny sok owocowy, jego słodycz, kwasowość i naturalną barwę. Wystarczy, że do 300 ml produktu dodać 0,7 l wódki i 1 l likieru, czy nalewki o mocy od 28% gotowy. Wiśnie to owoce bogate w witaminy i minerały. Z alkoholem tworzą idealną kompozycję, która stymuluje żołądek do pracy i wspomaga trawienie, zwłaszcza u osób, u których układ pokarmowy nie działa prawidłowo. Ponadto alkohol na bazie wiśni działa oczyszcza nasz organizm z toksyn i pobudza układ krążenia.

Składniki: cukier, woda, zagęszczony sok wiśniowy ( 3,1% ) , zagęszczony sok jabłkowy ( 3 % ) ,regulator kwasowości: kwas cytrynowy, koncentrat barwiący soku z czarnej marchwi,aromaty . Produkt pasteryzowany.

ZALETY:

•Wysoka jakość i bogaty skład: wkładem głównym są owoce i soki, a nie esencje, aromaty czy barwniki

•Czysta etykieta: bez barwników, bez konserwantów, bez słodzików

•Zaprawka owocowa wyprodukowana ze 158 g owoców.

•Rozwiązanie kompletne i gotowe: zaprawy owocowe zawierające w składzie obok naturalnych soków i przecierów gotowy syrop cukrowy konieczny do przygotowania likieru czy nalewki

•Łatwa formuła przygotowania: 1 saszetka zaprawki (300 ml) wymieszana z jedną butelką wódki 0,7 l i 1 litr pysznego likieru gotowy (300 + 700 = 1000)

Koncentrat owocowy oferujemy w saszetkach 300ml pakowane w karton.

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Najczęściej kupowane

Informacje

Poradniki

Producenci

Nowe produkty

Dostawcy

Tagi

Ostatnio przeglądane