Nowy produkt

53 Przedmioty

Koncentrat owocowy MANGO-MARAKUJA

11,34 zł

Więcej informacji

Koncentrat owocowy -   

MANGO-MARAKUJA

Profimator na nalewkę, likier owocowy, koktajl

Koncentrat do wyrobu nalewek, likierów owocowych, koktajli

Koncentrat owocowy PROFIMATOR powstał z wytłoczenia owoców do soków oraz zagęszczenia poprzez odparowanie wody. Dla właściwego smaku w likierach dodaje się osobno cukier, owoce i innekomponenty. Zaprawka PROFIMATOR to kompletna receptura -zawiera naturalny sok owocowy, jego słodycz, kwasowość i naturalną barwę. Wystarczy, że do 300 ml produktu dodać 0,7 l wódki i 1 l likieru, czy nalewki o mocy od 28% gotowy. Nalewka imbirowa posiada nie tylko wyjątkowe walory smakowe, ale również doskonale rozgrzewa podczas mroźnych zimowych wieczorów, jesiennych słot, czy wiosennych roztopów. Mango i marakujato to nie tylko piękny kolor i niesamowity smak, ale to również źródło wielu witamin. Ich nieco inną wersję, możemy poczuć w nalewce mango-marakuja, która sprawi, że znów poczujemy smak wakacji.

SKŁADNIKI: cukier, woda, przecierz mango (6%), przecier z marakui(4%), regulator kwasowości: kwas cytrynowy; aromat, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy. Produkt pasteryzowany.

ZALETY:

•Wysoka jakość i bogaty skład: wkładem głównym są owoce i soki, a nie esencje, aromaty czy barwniki

•Czysta etykieta: bez barwników, bez konserwantów, bez słodzików

•Zaprawka owocowa wyprodukowana z 69 g owoców

•Rozwiązanie kompletne i gotowe: zaprawy owocowe zawierające w składzie obok naturalnych soków i przecierów gotowy syrop cukrowy konieczny do przygotowania likieru czy nalewki

•Łatwa formuła przygotowania: 1 saszetka zaprawki (300 ml) wymieszana z jedną butelką wódki 0,7 l i 1 litr pysznego likieru gotowy (300 + 700 = 1000)


Koncentrat owocowy oferujemy w saszetkach 300ml pakowane w karton.

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Najczęściej kupowane

Informacje

Poradniki

Producenci

Nowe produkty

Dostawcy

Tagi

Ostatnio przeglądane