Nowy produkt

6 Przedmioty

Węgiel aktywny kokosowy 0,46 kg

17,00 zł

Więcej informacji

Twój destylat nieprzyjemnie pachnie, ma ostry smak lub jest mało klarowny? Nic straconego! Użyj naszego top produktu - węgla kokosowego aktywnego, który w szybki i łatwy sposób usunie z niego substancje niekorzystnie wpływające na jego smak i zapach oraz barwę np. skutecznie pozbędzie się posmaku, a także zapachu drożdży, poprawiając przy tym klarowność destylatu.

  • Niezastąpiony w destylacji - pozwala na przeprowadzenie korekty (harmonizacji) wody pitnej oraz spirytualiów poprzez adsorpcję substancji niekorzystanie wpływających na smak, aromat oraz klarowność destylatów.
  • Wysoka jakość - silna porowata struktura węgla kokosowego aktywnego, uzyskana w wyniku specjalnej obróbki termicznej łupin orzechów kokosowych i pary wodnej sprawia, że przeprowadzony proces filtracji daje znakomite rezultaty. 
  • Niska zawartość popiołu - podczas korzystania z węgla kokosowego aktywnego nie dochodzi do "wypłukiwania się" z niego popiołu, co wpływa pozytywnie na smak oczyszczonego płynu, który staje się znacznie łagodniejszy.
  • Wydajne opakowanie - jedno opakowanie 0,9 L (0,46 kg) zawiera węgiel aktywny o granulacji 0,6-2,36 mm, liczbie jodowej >900 mg/g, zawartości popiołu poniżej 3% i wystarcza na 20 L cieczy. Węgiel aktywny kokosowy może być używany wielokrotnie i co istotne, nie traci swoich właściwości.
  • Do destylacji i nie tylko - węgiel aktywny kokosowy sprawdzi się nie tylko podczas destylacji, ale również jako dodatek w ogrodnictwie np. podczas przygotowywania lasów w słoiku (jako warstwa filtrująca).

 

Węgiel aktywny kokosowy to jeden z najszlachetniejszych odmian węgla, umożliwiający jedną z najskuteczniejszych domowych metod oczyszczenia, korekty smaku oraz zapachu alkoholi, a także wody. Wyjątkowe właściwości adsorbcyjne / pochłaniające, jakie posiada ta odmiana węgla aktywnego, wynikają z silnie porowatej struktury, uzyskanej w wyniku specjalnej obróbki termicznej łupin orzechów kokosowych oraz odziaływania pary wodnej. Ze względu na swoją liczbę jodową (>900 mg/g) i granulację (0,6-2,36 mm) węgiel ten ma dużą objętość porów, a co za tym idzie wysoką zdolność adsorpcji zanieczyszczeń wpływających na barwę, smak i zapach cieczy. Ze względu na swoje uniwersalne zastosowanie węgiel aktywny kokosowy może być stosowany również poza destylacją w ogrodnictwie jako warstwa filtrująca w doniczkach oraz podczas produkcji lasów w szkle. Węgiel aktywny kokosowy może być używany wielokrotnie i co istotne, nie traci swoich właściwości, do momentu całkowitego wypełnienia porów.

 

Szukasz wydajnego i sprawdzonego produktu do filtracji swoich destylatów, wody czy też roślin? Wybierz węgiel aktywny kokosowy marki Browin i ciesz się ze wspaniałych rezultatów.

 

Składniki: węgiel aktywny kokosowy.

Masa netto: 0,46 kg.

21 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Najczęściej kupowane

Informacje

Poradniki

Producenci

Nowe produkty

Dostawcy

Tagi

Ostatnio przeglądane