Nowy produkt

2 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

Uniwersalny otwieracz 2 w 1 do słoików fi 66 i 82

8,00 zł

Więcej informacji

Łatwy w użyciu — otwieracz jest niezwykle prosty w obsłudze. Wystarczy lekko podważyć zaczepem zakrętkę, a następnie nałożyć otwieracz i ją odkręcić, jednocześnie mocno trzymając za uchwyt jak najbliżej zakrętki. Specjalnie zaprojektowany ząbek wewnętrzny pomaga ustabilizować otwieracz na zakrętce, ułatwiając użytkowanie.

Uniwersalne zastosowanie — przy pomocy tego otwieracza otworzysz najpopularniejsze typy słoików z zakrętkami w rozmiarze fi 66 oraz fi 82. Otwieracz nie uszkadza zakrętek, dzięki czemu mogą być one wykorzystywane kolejny raz.

Pasuje do każdej kuchni — wykonany z tworzywa sztucznego w kolorze czarnym lub jasnobordowym sprawdzi się jako akcesorium w każdej kuchni.

Poręczny rozmiar — otwieracz ma tylko 10 cm szerokości i 21 cm długości, dzięki czemu z łatwością schowasz go w każdej szufladzie czy szafce.

Solidne wykonanie — wytrzymałe tworzywo, z którego wykonany został otwieracz, daje pewność, że posłuży nam przez lata.

Wyprodukowany w Polsce — otwieracz ten został zaprojektowany i wyprodukowany przez Browin, kupując ten polski produkt wspierasz gospodarkę krajową.

Uniwersalny otwieracz do zakrętek to gadżet, który pomoże Ci przy jednej z najbardziej uciążliwych kuchennych czynności — otwieraniu słoików. Zapomnij o podważaniu zakrętek ostrym nożem czy uderzaniu mocno zakręconym słoikiem o blat stołu lub parapet. Ten poręczny i uniwersalny otwieracz 2 w 1, wykonany z trwałego tworzywa, usprawni otwieranie wszystkich — nawet najmocniej „zapieczonych” słoików. Dzięki odpowiednio wyprofilowanemu zaczepowi otwieracz pozwala na delikatne podważenie zakrętki i wpuszczenie powietrza do wnętrza słoika, dzięki czemu następuje wyrównanie ciśnienia z otoczeniem, co zapewnia bezproblemowe otworzenie słoika – lekkie odkręcenie zakrętki po nałożeniu na nią otwieracza. Produkt przeznaczony jest do słoików z zakrętkami fi 66 oraz fi 82.
Zasada działania:
1. podważ zakrętkę wystającym zaczepem otwieracza, 
2. osadź otwieracz na zakrętce słoika i odkręć ją, trzymając mocno za uchwyt.
Wymiary produktu:
długość: 21 cm
szerokość: 10 cm
Kolor produktu: czarny lub jasnobordowy.

Produkt nadaje się do mycia w zmywarce.
PRODUKT POLSKI

Kolory wysyłanych otwieraczy dobierane są losowo.

3 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Najczęściej kupowane

Informacje

Poradniki

Producenci

Nowe produkty

Dostawcy

Tagi

Ostatnio przeglądane