10-186-017

Nowy produkt

2 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

Otwieracz do słoików 4w1 MISTY

9,10 zł

Więcej informacji

  • Otwieracz do butelek i słoików z 4 otworami różnej wielkości. Niezwykle poręczny i antypoślizgowy. Z jego pomocą otwieranie słoików oraz butelek będzie proste.
  • PRAKTYCZNY - Uniwersalny otwieracz do kilku typów i rozmiarów zakrętek. Dzięki niemu szybko i bez wysiłku otworzysz słoik oraz butelkę. Otwieracz o wymiarach 22 x 8,5 x 2 cm.
  • WYTRZYMAŁY - Otwieracz wykonany jest z najwyższej jakości tworzywa w czarnym kolorze. Wewnątrz wykończony gumą w kolorze beżowym. Nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń.
  • UNIWERSALNY - Posiada cztery otwory o różnych rozmiarach i może otworzyć prawie każdy słoik lub butelkę z nakrętką o średnicy 2-8 cm. Dzięki niemu można bezpiecznie otwierać butelki z napojami, słoiki z żywnością czy inne opakowania.
  • WYGODNY W UŻYTKOWANIU - Otwieracz jest praktyczny i zajmuje niewiele miejsca. Pozwala szybko i skutecznie otworzyć słoiki i butelki bez konieczności używania siły lub innych nieporęcznych narzędzi.
  • ANTYPOŚLIZGOWY - Posiada antypoślizgowy, ergonomiczny uchwyt dla łatwego i stabilnego trzymania. Wnętrze otwieracza wykonane z gumy zapobiega ześlizgiwaniu się z wieczka podczas obracania, gwarantując pewny chwyt. Otwieracz minimalizuje ryzyko uszkodzenia lub rozlania zawartości słoika.

Otwieracz do słoików zapewnia wygodne i bezpieczne odkręcanie pokrywek słoików bez dużego wysiłku. Wykonany z wytrzymałych materiałów. Idealny do butelek z napojami bezalkoholowymi oraz słoików z dżemem lub sosem. Posiada 4 otwory w różnych rozmiarach. Otwieranie słoików stanie się wyjątkowo proste - wystarczy ustawić pokrywkę w odpowiedniej pozycji, dokręcić uchwyty ręką i przekręcić. Dzięki niemu otwieranie ketchupów, sosów, przetworów i napojów będzie znacznie łatwiejsze. Oryginalny produkt greckiej marki NAVA z linii przyborów kuchennych Misty. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.

3 innych produktów w tej samej kategorii:

Najczęściej kupowane

Informacje

Poradniki

Producenci

Nowe produkty

Dostawcy

Tagi

Ostatnio przeglądane