610505

Nowy produkt

16 Przedmioty

Butelka na wodę, butelka na nalewkę, butelka na sok 480 ml

4,00 zł

Więcej informacji

Szklana butelka na wodę, soki owocowe lub warzywne, lekkie ciderini, miody, nalewki, wina, kompoty czy gustowny wazon pełen kwiatów lub wypełniony jedynie promieniami słońca? To eleganckie naczynie, wykonane z wysokiej jakości, przezroczystego szkła, pozwoli Ci bezpiecznie przechowywać ulubione trunki oraz kwiaty, przy okazji zdobiąc wnętrze Twojego domu czy ogrodu. To wyjątkowa butelka, która skradnie Ci serce…


  • O eleganckiej formie - uniwersalny, prosty kształt butelki oraz subtelne zdobienia sprawią, że świetnie zaprezentuje się ona zarówno w spiżarni, domowym barku, jak i na biesiadnym stole. Będzie również świetnym prezentem na różne okazje.
  • Bezpieczna dla Twojego zdrowia - użyte szkło posiada wszelkie atesty zezwalające na kontakt z produktami spożywczymi - również z alkoholem!
  • Ekologiczna i przyjazna dla środowiska - butelka jest przedmiotem wielokrotnego użytku, a materiał, z którego jest stworzona, może być ponownie przetwarzany.
  • Łatwa w użyciu i w czyszczeniu - wygodna, szeroka szyjka (o średnicy 5,4 cm) umożliwia bezproblemowe wyciągnięcie z jej wnętrza owocowego lub warzywnego wsadu, jak również dokładne jej wyczyszczenie (sprawnie umyjesz ją w letniej wodzie z dodatkiem środków dezynfekcyjnych np. pirosiarczynu potasu).
  • Z zakrętką typu weck oraz metalowymi klamrami - wybierając nasz produkt, nie musisz zastanawiać się czym zamkniesz butelkę. Wraz z nią otrzymujesz bowiem dedykowaną zakrętkę typu weck, o wewnętrznej średnicy 5,3 cm oraz metalowe klamry.


Ogromną zaletą butelki jest klasyczna, elegancka forma, która wpisuje się idealnie w stylistykę większości wnętrz domów i ogrodów. Butelka sprawdzi się doskonale jako naczynie użytkowe do przechowywania rozmaitych soków, napojów (również alkoholowych) ale także może służyć jako stylowy wazon czy gustowna dekoracja. Co istotne, butelkę wykonaliśmy ze szkła i dlatego jest ona produktem wielokrotnego użytku, którego materiał może być ponownie przetwarzany. Łatwa w użyciu i czyszczeniu - praca z nią to czysta przyjemność. Dzięki szerokiej szyjce (o średnicy 5,4 cm) bezproblemowo wyciągniesz z jej wnętrza owocowy lub warzywny wsad, a następnie dokładnie ją wyczyścisz (sprawnie umyjesz ją w letniej wodzie z dodatkiem środków dezynfekcyjnych np. pirosiarczynu potasu).


Podana cena dotyczy jednej butelki z dedykowaną zakrętką.

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Najczęściej kupowane

Informacje

Poradniki

Producenci

Nowe produkty

Dostawcy

Tagi

Ostatnio przeglądane