631578

Nowy produkt

12 Przedmioty

Butelka Kredensowa 700 ml z korkiem 1 sztuka

8,60 zł

Więcej informacji

Butelka Kredensowa 700 ml z korkiem

 Butelka Kredensowa o pojemności 700 ml z korkiem jest idealną propozycją na nalewki i inne domowe trunki, a także soki. Ta ozdobna, wyróżniająca się eleganckim kształtem butelka, będzie się doskonale prezentować zarówno w podręcznym barku, na kuchennej półce, jak i nas stole - podczas uroczystości czy biesiad. 

  • Wiele zastosowań - butelka świetnie sprawdzi się zarówno w domowym wyrobie nalewek bądź innych trunków, jak i do soków czy innych płynnych specjałów.
  • Pojemność wynosząca 700 ml - to daje możliwość przygotowania i przechowania większej porcji ulubionego trunku czy soku.
  • Naturalny korek w komplecie - zamknięcie w postaci takiego korka zapewnia butelce odpowiednią szczelność i dodaje jej naturalnego charakteru. 
  • Butelka z klasą - butelka przykuwa uwagę swoim kształtem oraz wzorem ornamentu i wraz z zamknięciem tworzy szykowną całość.
  • Wysokiej jakości atestowane szkło - Twoje trunki i soki zawsze będą się czuły bezpiecznie i komfortowo. Przestrzegając zasad użytkowania butelek zapewnisz im trwałość, a sobie możliwość długiego korzystania z pełni ich walorów użytkowych. 

Kredensowa butelka o pojemności 700 ml, z korkiem w kształcie grzybka, to warta uwagi propozycja butelki na domowe nalewki, trunki i soki. Efektowny ornament podkreśla elegancki wygląd butelki i nadaje jej szyku. Butelka świetnie zaprezentuje się zarówno w podręcznym barku, podczas przyjęcia, jak i na półce w spiżarni. Wraz z własnoręcznie przygotowaną zawartością będzie także stanowić atrakcyjny prezent.

 

Wysokiej jakości szkło, z jakiego została wykonana, w połączeniu z intrygującym kształtem pozwala określić ją mianem nietuzinkowej butelki na wyjątkowe trunki i ulubione, zdrowe soki. 

Szkło posiada wszelkie atesty zezwalające na kontakt z produktami spożywczymi. 

 

Użytkowanie: 

Butelek nie wolno myć w gorącej wodzie – zbyt wysoka temperatura mogłaby spowodować uszkodzenie szkła. Zalecane jest mycie szkła w letniej wodzie z dodatkiem środków dezynfekcyjnych, np. pirosiarczynu potasu.

 

Dane techniczne: 

Komplet tworzą: przezroczysta szklana butelka i naturalny korek w formie grzybka, z nóżką fi 19,7 mm. 

Wewnętrzna średnica szyjki butelki: 19 mm. 

Butelka:

wysokość (z korkiem): ±30 cm

szerokość: ±9 cm

głębokość: ±5,5 cm

Podana cena dotyczy jednej butelki z dedykowanym do niej naturalnym korkiem.

29 innych produktów w tej samej kategorii:

Najczęściej kupowane

Informacje

Poradniki

Producenci

Nowe produkty

Dostawcy

Tagi

Ostatnio przeglądane