401815

Nowy produkt

12 Przedmioty

OXI Turbo - nadwęglan sodu - 400 g

22,00 zł

Więcej informacji

  • Niezawodny środek - OXI TURBO Nadwęglan sodu (aktywny tlen) to sprawdzony środek do dezynfekcji i płukania sprzętu winiarskiego, piwowarskiego oraz gorzelniczego - szczególnie czyszczenia sprężynek pryzmatycznych. Dzięki niemu Twój sprzęt do produkcji domowych trunków będzie czysty, a nastawy bezpieczne.
  • Produkt przyjazny dla środowiska - korzystając z OXI TURBO nie musisz obawiać się o jego negatywny wpływ na środowisko. Dodatkową zaletą środka OXI TURBO jest fakt, iż nie wymagane jest dodatkowe płukanie sprzętu wodą po jego użyciu.
  • Komfort korzystania - bezzapachowy preparat w połączeniu z wodą rozkłada się z wydzieleniem aktywnego tlenu, nie powodując dyskomfortu i nie drażniąc nieprzyjemnym zapachem.
  • Proste użycie - po umyciu sprzętu tradycyjnym detergentem, rozpuść 1 łyżeczkę OXI TURBO w 1 litrze ciepłej wody, wymieszaj roztwór, a następnie płucz w nim sprzęt przez kilka minut.
  • Opakowanie na 100 L wody - przy wykorzystaniu 4g/L wody jedno opakowanie środka OXI TURBO o gramaturze 400 g wystarczy Ci na przygotowanie, aż 100 L roztworu do płukania sprzętu.
OXI TURBO to środek do płukania sprzętu winiarskiego, piwowarskiego i gorzelniczego, idealnie nadający się również do czyszczenia sprężynek pryzmatycznych. Preparat w połączeniu z wodą rozkłada się z wydzieleniem aktywnego tlenu, dzięki czemu ma wysoką skuteczność, a Ty gwarancję idealnie czystego sprzętu, bezpiecznego do użycia przy produkcji domowych trunków. OXI Turbo to środek przyjazny środowisku. Bezzapachowy. Nie wymaga ponownego płukania sprzętu wodą.

Dawkowanie: Płukanie sprzętu: 4 g/L wody;
Mycie sprężynek: 15-50 g/100 g sprężynek. 
Wydajność: na 100 L wody.

Sposób użycia:
PŁUKANIE: Umyj sprzęt z użyciem tradycyjnego detergentu. Następnie rozpuść 4 g (1 łyżeczkę) OXI TURBO w 1 litrze ciepłej wody. Dokładnie wymieszaj, aż do całkowitego rozpuszczenia preparatu. W tak przygotowanym roztworze płucz sprzęt przez kilka minut.

CZYSZCZENIE SPRĘŻYNEK: Stosuj 15-50 g na 100 g sprężynek zanurzonych całkowicie w wodzie. Odczekaj 30 minut, a następnie dokładnie wypłucz sprężynki.

7 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Najczęściej kupowane

Informacje

Poradniki

Producenci

Nowe produkty

Dostawcy

Tagi

Ostatnio przeglądane