185102

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Nowy produkt


Składany termometr elektroniczny -10°C...+200°C

27,00 zł

Więcej informacji

Szukasz idealnego termometru do swojej kuchni? Składany termometr elektroniczny to produkt, na który powinieneś zwrócić uwagę! Ten precyzyjny szpilkowy termometr z wyświetlaczem LCD doskonale sprawdza się podczas przygotowywania posiłków, a dzięki swojej uniwersalności idealnie nadaje się do pomiaru temperatury mięs, potraw, ciast, cieczy itp!


  • Precyzyjny szpilkowy termometr - z wyświetlaczem LCD zapewnia dokładne i niezawodne pomiary temperatury podczas pieczenia, smażenia i gotowania!
  • Wysoka jakość wykonania - sonda ze stali nierdzewnej oraz obudowa z białego tworzywa sztucznego z kolorowymi wstawkami sprawiają, że termometr jest wytrzymały i odporny na uszkodzenia.
  • Możliwość zawieszenia - dzięki specjalnemu otworowi w obudowie, termometr można zawiesić w dogodnym miejscu, co ułatwia jego użytkowanie.
  • Czytelny wyświetlacz LCD - urządzenie posiada elektroniczny wyświetlacz wskazujący temperaturę od -10°C do +200°C lub w °F.
  • Kompaktowe wymiary - termometr po złożeniu, zajmuje bardzo mało miejsca i bez problemu może być przechowywany np. w szufladzie na sztućce!
  • Praktyczna tabelka - z zalecanymi temperaturami dla pięciu rodzajów mięs oraz ryb, umieszczona z tyłu termometru, stanowi bardzo pomocną funkcję, która ułatwia przygotowanie dopieczonych i dosmażonych potraw!


Wysokiej jakości, precyzyjny kuchenny termometr elektroniczny z wyświetlaczem LCD, to produkt, którego nie powinno zabraknąć w Twojej kuchni! Termometr pozwala na pomiar temperatury od -10°C do +200°C, co sprawia, że idealnie spełni Twoje oczekiwania zarówno podczas gotowania, smażenia i pieczenia, jak i podczas przygotowywania Twoich ulubionych lemoniad i drinków!


Dzięki sondzie ze stali nierdzewnej, termometr zapewnia niezawodność i dokładność pomiaru, a jego obudowa wykonana z białego tworzywa sztucznego z kolorowymi wstawkami, wyróżni się w Twojej kuchni. Co więcej, dzięki specjalnemu otworowi w obudowie, możesz go zawiesić w dogodnym miejscu.


Składana sonda ułatwia korzystanie, a przede wszystkim przechowywanie termometru, ponieważ zmieści się on w każdej szufladzie, a także piknikowym koszu! Możesz więc zabrać go wszędzie tam, gdzie będziesz chciał przygotować swoje ulubione potrawy!


 Urządzenie posiada czytelny, elektroniczny wyświetlacz oraz dwa przyciski: do włączania i wyłączania termometru, a także do zmiany jednostek temperatury na °C lub °F.


Ale to nie wszystko! Z tyłu termometru znajduje się pomocna tabelka zawierająca informacje o zalecanych temperaturach dla aż pięciu rodzajów mięs oraz ryb! Nie musisz już martwić się więc, czy twoje potrawy są idealnie przygotowane. Tabelka sprawi, że wszystkie potrzebne informacje będziesz mieć zawsze przy sobie, a sam termometr elektroniczny będzie dla ciebie nieocenionym narzędziem!


Nie czekaj dłużej i zainwestuj w składany kuchenny termometr elektroniczny, który sprawi, że Twoje potrawy będą zawsze idealnie przygotowane!

Termometr dostępny w kolorze niebieskim.

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Najczęściej kupowane

Informacje

Poradniki

Producenci

Nowe produkty

Dostawcy

Tagi

Ostatnio przeglądane