Nowy produkt

2 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

AUTOMATYCZNY DESTYLATOR 50L Z KOLUMNĄ 8 ZIMNYCH PALCÓW

1 550,00 zł

Więcej informacji

Przedmiotem  jest kompletny - gotowy do użytku, Automatyczny elektryczny destylator 50l kolumna typu ZIMNE PALCE – REFLUX WEWNĘTRZNY (160cm).

Automatyczny elektryczny destylator 50l kolumna typu ZIMNE PALCE – REFLUX WEWNĘTRZNY (160cm). Dzięki zastosowaniu sterownika z dwoma sondami praca na tym sprzęcie jest dziecinnie prosta - wystarczy zalać zbiornik i włączyć przycisk start - resztę zrobi za nas sterownik. Jest to świetny sprzęt zaprojektowany w taki sposób aby produkt końcowy był najlepszej jakości (90-93% od początku do końca procesu). Idealny dla klientów, którzy cenią walory smakowe i zapachowe.

 

Destylator charakteryzuje się wysoką jakością wykonania i dbałością o szczegóły. Cały zestaw jest sprawdzany ciśnieniowo i gotowy do użycia.Tylko u nas otrzymujecie Państwo gwarancje na zakupione destylatory, a do każdego zakupu dołączamy rachunek.

 

W skład zestawu wchodzi:

 

 

1. Beczka KEG wysokość 60cm 50l wykonana z blachy kwasoodpornej - ocieplona aby wyeliminować straty w energii. W beczce wspawana jest wywijka, sonda na termometr,mufa 3/4'' pod zawór spustowy, oraz mufa 5/4'' pod grzałkę.

2. Automatyczny sterownik z dwoma sondami, oraz z zestawem grubych przewodów i wtyczek do podłączenia napięcia i grzałek. Dzięki sterownikowi sprzęt jest praktycznie bez obsługowy - wystarczy zalać zbiornik uruchomić chłodzenie wcisnąć start i można zostawić sprzęt - reszta zrobi się sama włącznie z odcięciem zasilania po zakończeniu destylacji.

 

3. Dwie grzałki elektryczne kwasoodporne osadzone na kryzie 5/4" o mocy 2000W + 1500W - w sumie 3500W. Do grzałki jest dołączony przewód z wtyczką 1m i osłona zapobiegająca przypadkowemu porażeniu.

 

4. Kolumna destylacyjna typu ZIMNE PALCE - reflux wewnętrzny, wykonana z rury kwasoodpornej 60,3mm, wysokość 100cm   - wyposażona w osiem zimnych palców, dzięki którym produkt końcowy jest najwyższej jakości (90-93% od początku do końca procesu)

 

5. Duży odstojnik z wspawanym króćcem i wkręconym zaworem. Odstojnik wyłapuje różne frakcję fuzli (związki niepożądane) znacząco poprawiając jakość produktu końcowego.

6. Duża chłodnica wykonana z rury fi60,3 mm, w którą wspawana jest 3m wężownica z rury fi8*1. Dzięki zastosowaniu tak dużej wężownicy oszczędzamy na przepływie wody i zwiększamy wydajność sprzętu 


7. Precyzyjny termometr elektroniczny wskazujący temperaturę oparów na szczycie kolumny, oraz termometr bimetaliczny z wyjściem tylnym pokazujący temperaturę cieczy w beczce.

 

8. Węże igelitowe do podłączenia i odprowadzenia wody chłodzącej.

 

9. Uszczelka silikonowa do podłączenia kolumny z kegiem

 

10. Opaski zaciskowe uszczelniające połączenie węży z chłodnicą

 

11.  złączka gumowa pasująca na większość kranów.  

 

12.Wypełnienie kolumny - trzy druciaki kwasoodporne.

 

13. Kulowy zawór spustowy 3/4" ułatwiający opróżnienie beczki.

13 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Najczęściej kupowane

Informacje

Poradniki

Producenci

Nowe produkty

Dostawcy

Tagi

Ostatnio przeglądane