Nowy produkt

18 Przedmioty

Sitko do lejka

9,00 zł

Więcej informacji

Bardzo gęste sitko do przelewania i filtracji płynów.
  • Niezastąpione w kuchni – nie martw się rozlanym trunkiem - sitko w połączeniu z dedykowanym lejkiem pozwoli Ci na przyjemną i komfortową filtrację nawet dużych ilości płynów.
  • Do produkcji wina i nie tylko – przemyślana konstrukcja sitka sprawia, że możesz korzystać z niego zarówno podczas produkcji win jak i podczas przygotowywania różnych dań w kuchni! 
  • Solidne wykonanie – bardzo gęste sitko pozwoli Ci na odfiltrowanie nawet najmniejszych części owoców podczas fermentacji przeprowadzanej w miazdze.
  • Do dużych lejków – dla najoptymalniejszego wykorzystania produktu polecamy korzystać z nich w zestawie z lejkami o wymiarze fi 20-25 cm (350025, 350020, 350125).
  • Łatwe i bezproblemowe korzystanie - decydując się na zakup sitka, stawiasz na wysokiej jakości produkt, który ułatwi Ci codzienną prace w kuchni, przyśpieszy proces filtracji i pozwoli przeprowadzić ją bezpiecznie!​
Bardzo gęste, wyjmowane sitko, stworzone specjalnie pod lejki o wymiarze fi 20-25 cm sprawia, że przelewanie i filtrowanie płynów jeszcze nigdy nie było takie proste. Bardzo gęste sito (fi 10cm) przeznaczone jest do zamocowania wewnątrz lejka i pozwoli Ci na zablokowanie większości niechcianych frakcji. Sitko wykorzystasz jednak nie tylko podczas przygotowywania domowych trunków – z pewnością sprawdzi się również podczas codziennego gotowania Produkt wykonany jest z materiału dopuszczonego do kontaktu z żywnością. Materiał nie wchodzi w reakcję z alkoholem, a co za tym idzie, pozostaje neutralny dla smaku i zapachu. Dzięki możliwości wyjęcia sitka z lejka z łatwością utrzymasz je w czystości.

28 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Najczęściej kupowane

Informacje

Poradniki

Producenci

Nowe produkty

Dostawcy

Tagi

Ostatnio przeglądane