311304

Nowy produkt

80 Przedmioty

Hak do wędzenia S - 150 mm, fi 3 mm

2,50 zł

Więcej informacji


Haki wędzarnicze z wysokiej jakości stali nierdzewnej, o tradycyjnym kształcie litery S, to podstawowy element wyposażenia każdej wędzarni ogrodowej. Dzięki nim z łatwością zawiesisz porcje przygotowane do wędzenia i zyskasz pewność, że Twoje mięsne specjały - szynka, schab, polędwiczka, żeberka czy kiełbasa, a także sery – będą bezpieczne w czasie całego procesu, a efekt wędzenia spełni Twoje oczekiwania. Zyskasz wyroby równomiernie uwędzone, o atrakcyjnym wyglądzie. Docenisz uniwersalny kształt haków, ich idealnie ostre zakończenie i trwałość. Wykorzystasz je także w domowej spiżarni, m.in. do zawieszenia wędlin dojrzewających czy obsuszania produktów przeznaczonych do dalszej obróbki. 


  • Profesjonalne wędzenie - dzięki tym hakom do wędzenia, mającym tradycyjny kształt litery S i pasującym do belek o grubości do 35 mm, w fachowy sposób uwędzisz ulubioną szynkę, żeberka czy schab. Wykorzystasz je także do uwędzenia serów. 
  • Wygoda i łatwość użycia - każdy hak z zestawu z łatwością zawiesisz na beleczce w komorze wędzarniczej, a jego ostry koniec wbijesz w przygotowaną porcję. 
  • Pomoc w przechowywaniu mięs - uniwersalna konstrukcja haków pozwala na ich użytkowanie również poza wędzarnią. Możesz na nich zawiesić swoje szynki lub kiełbasy i pozostawić je na odpowiedniej wysokości w spiżarni – bez obaw, że ulegną uszkodzeniu lub zostaną nadgryzione przez psa czy kota. 
  • Idealne do wyrobu wędlin dojrzewających - haki te z powodzeniem możesz wykorzystać do zawieszenia wędlin, które chcesz poddać procesowi dojrzewania w komfortowych warunkach.
  • Solidne wykonanie - haki wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej, dzięki czemu przez długi czas użytkowania zachowują wysoką przydatność. Stal ta jest odporna na wysokie temperatury, odkształcanie i rdzewienie. Haki przeznaczone są do kontaktu z żywnością.


Ten zestaw doskonałej jakości haków, mających kształt litery S, pozwoli Ci na uwędzenie solidnej porcji mięs dla całej rodziny, a także na atrakcyjną imprezę w gronie znajomych. Odkryj smak pysznych, domowych, wędzonych wędlin i serów. W profesjonalny, a przy tym w prosty sposób przygotuj w swojej wędzarni szynki, żeberka, polędwiczki, kiełbasy czy schab - wykorzystując ten zestaw haków ze stali nierdzewnej. Ich konstrukcja pozwoli Ci na wygodne rozmieszczenie swojskich wyrobów wewnątrz wędzarni, a także na ich późniejsze przechowywania w kuchni czy spiżarni. Haki z powodzeniem użyjesz także do zawieszania wędlin dojrzewających lub do obsuszenia produktów - np. przed wędzeniem. 


Haki posiadają atest do kontaktu z żywnością. Wykonane są z drutu nierdzewnego AISI 304 (półtwardego o wytrzymałości do 1000 MPa), co zapewnia im trwałość i sprawia, że mogą być w pełni przydatne przez długi czas, nawet przy intensywnym używaniu. Są odporne na wysokie temperatury i nie ulegają odkształceniom. Dzięki swojemu klasycznemu kształtowi i standardowym rozmiarom haki te pasują do każdego rodzaju wędzarni ogrodowej - i mogą być zawieszane na wszystkich belkach o grubości do 35 mm.

Haki przed użyciem należy umyć .


Wymiary haka: 

  • długość 150 mm
  • Ø zew. 3 mm

27 innych produktów w tej samej kategorii:

Najczęściej kupowane

Informacje

Poradniki

Producenci

Nowe produkty

Promocje

Dostawcy

Tagi

Ostatnio przeglądane