831173

Nowy produkt

4 Przedmioty

Nóż do sera stalowy CLASSIC 21,5 cm

9,80 zł

Więcej informacji

Nóż z ząbkowanym ostrzem ze stali nierdzewnej oraz uchwytem z tworzywa w czarnym kolorze. Szczególnie polecany do krojenia oraz serowania serów.

  • PRZYDATNY - Nóż kuchenny z ząbkami o długości całkowitej 21,5 cm, a jego szerokość to 2,5 cm. Szczególnie polecany do krojenia i podawania serów. Przydatny zarówno w domu, jak i gastronomii.
  • OSTRY - Z użyciem noża z łatwością i dokładnością pokroimy różne produkty w kuchni, w szczególności sery. Przy prawidłowym użytkowaniu nóż długo zachowuje swoją ostrość. Długość ostrza noża wynosi 11 cm. Nóż wykonany jest z najwyższej jakości stali nierdzewnej.
  • WYGODNY UCHWYT - Posiada solidny, ergonomiczny uchwyt, wykonany z tworzywa w czarnym kolorze. Niezwykle poręczny i wygodny w użytkowaniu. Dzięki odpowiedniemu wyprofilowaniu dobrze i stabilnie leży w ręce.
  • UNIWERSALNY - Nóż idealnie sprawdzi się do krojenia zarówno twardych, jak i miękkich serów. Można go także wykorzystać do krojenia pieczywa, wędlin, owoców czy warzyw.
  • NIEZASTĄPIONY - Nóż jest niezbędny w każdej kuchni. Wykorzystamy go w użytku domowym. Świetnie sprawdzi się również do lokali gastronomicznych.

Stalowy nóż do sera, solidnie wykonany z wytrzymałych materiałów. Jest niezwykle wygodny w użytkowaniu, dzięki odpowiednio wyprofilowanej rączce. Nóż wykorzystamy do krojenia różnych serów w kuchni. Nóż nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń, zaleca się jednak mycie ręczne a następnie wytarcie do sucha noża po umyciu lub wyjęciu ze zmywarki. Ciekawy, a zarazem klasyczny wygląd sprawia, że nóż wpasuje się do każdej kuchni. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.

12 innych produktów w tej samej kategorii:

Najczęściej kupowane

Informacje

Poradniki

Producenci

Nowe produkty

Dostawcy

Tagi

Ostatnio przeglądane