720650

Nowy produkt

5 Przedmioty

Drut ogrodniczy płaski, powlekany PCV 50m x 2mm

6,00 zł

Więcej informacji

W Twoim ogrodzie nie brakuje krzewów i roślin wysokopiennych wymagających podparcia do tyczek? Hodujesz róże, hortensje lub pomidory? Elastyczny i wytrzymały drut ogrodniczy o płaskim profilu, powlekany materiałem PCV w zielonym kolorze, ułatwi Twoje prace ogrodowe i pozwoli Ci cieszyć się pięknym ogrodem i idealnie rosnącymi roślinami!

  • Niezbędny w każdym ogrodzie - drut ułatwi prace ogrodowe takie jak dopinanie roślin do tyczek, wyznaczanie rabatek oraz podwiązywanie krzewów i drzewek.
  • Elastyczny i prosty w użyciu - idealny do roślin wysokopiennych, łatwo się zgina i pozwala na podwiązanie roślin w każdych warunkach
  • Wytrzymały i odporny na warunki atmosferyczne - powlekany materiałem PCV, gwarantuje skuteczność zarówno podczas mrozów, deszczu, jak i upału
  • Płaski, cienki profil - drut pokryty jest zielonym materiałem PCV o płaskim profilu, która zabezpiecza go przed zniszczeniem, zapobiega skaleczeniu, a także idealnie wtapia się w zieloną roślinność.
  • Wystarczy na długo - dokonując zakupu, otrzymujesz, aż 50 metrów drutu o średnicy 2 mm!

Drut ogrodniczy — wytrzymały, elastyczny oraz odporny na warunki atmosferyczne. Stanowi niezbędne wyposażenie każdego ogrodnika. Sprawdzi się zarówno na działce, w przydomowym ogrodzie, szklarni, jak i na tarasie lub balkonie. Idealny do roślin wysokopiennych. Ułatwia dopięcie rośliny do tyczki. Drut o płaskim profilu, powleczony jest materiałem PCV w zielonym kolorze, który nie tylko zabezpiecza go przed zmiennymi warunkami pogodowymi, ale także zapobiega skaleczeniom i zranieniom podczas jego użytkowania oraz sprawia, że rośliny nie są narażone na uszkodzenie podczas podwiązywania do tyczek. Zielony kolor sprawia, że drut wtapia się w otoczenie i nie wpływa na wygląd rabatek, drzewek oraz krzewów. Wybierając nasz produkt, otrzymujesz, aż 50 metrów drutu o średnicy 2 mm!

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Najczęściej kupowane

Informacje

Poradniki

Producenci

Nowe produkty

Dostawcy

Tagi

Ostatnio przeglądane