751204

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Nowy produkt


Drewniany karmnik dla ptaków - trójkątny

39,99 zł

Więcej informacji

Karmnik dla ptaków drewniany, opalany, w kształcie trójkąta

Jesień i zima to najtrudniejsze pory roku dla ptaków nieodlatujących do ciepłych krajów. To czas, w którym coraz trudniej zdobyć im pożywienie. Dlatego warto dokarmiać ptaki. Niezbędny w tym celu będzie karmnik dla ptaków.

  • Przyjazny dla środowiska - karmnik wykonany jest w całości z drewna, a więc z naturalnego surowca w pełni biodegradowalnego.
  • Opalane drewno, nowoczesny design - opalanie drewna to sposób na jego impregnację, dzięki temu karmnik odporny jest na warunki atmosferyczne wilgoć mróz i słońce. Nowoczesny design sprawia, że karmnik świetnie pasuje do każdej przestrzeni.
  • Ochrona przed deszczem - spadzisty daszek karmnika zabezpiecza karmę oraz ptaki przed opadami deszczu i śniegu.
  • Sznurek do zawieszenia - karmnik wyposażono w sznurek, dzięki któremu w prosty sposób zawiesisz, go w dowolnym miejscu bez konieczności przybijania czy przywiercania. Możesz go również postawić.
  • Umożliwia kontakt z naturą - karmnik kształtuje proekologiczne zachowania oraz daje możliwość obserwacji różnych gatunków ptaków. Rozwija zainteresowania ornitologią wśród dzieci.
  • Produkt polski - wybierając ten karmnik, kupujesz ręcznie wykonany produkt polski

Od końca sierpnia do listopada trwa migracja ptaków do ciepłych krajów. Ze względu występujące w ostatnich latach coraz mniej mroźne zimy, z roku na rok więcej gatunków ptaków decyduje się pozostać w kraju przez cały rok. Dlatego też tak ważne jest, aby pamiętać o ptakach w tych chłodnych miesiącach i regularnie je dokarmiać.

W tym celu najlepiej wyposażyć się w solidny karmnik, do którego będziemy mogli nasypać karmy.

Oferowany karmnik to ręcznie robiony produkt, polskiej produkcji z opalanego drewna. Dzięki temu możesz mieć pewność, że będzie on wytrzymały i posłuży ptakom na kilka sezonów.

Atrakcyjny, nowoczesny design sprawi, ż karmnik świetnie prezentować będzie się na parapecie, balkonie, płocie czy w innym miejscu w ogrodzie.

Dzięki wyposażeniu karmnika w sznurek, możesz powiesić go w wybranym miejscu bez konieczności skomplikowanego montażu. Karmnik możesz również postawić na płaskiej powierzchni.

Dokarmianie ptaków to świetny pomysł na obcowanie z naturą oraz rozbudzanie przyrodniczych pasji. To fascynujące zajęcie nie tylko da dzieci, ale również dla dorosłych.

Parametry karmnika:

szerokość 24 cm

głębokość 14 cm

wysokość 21 cm

2 innych produktów w tej samej kategorii:

Najczęściej kupowane

Informacje

Poradniki

Producenci

Nowe produkty

Dostawcy

Tagi

Ostatnio przeglądane