Nowy produkt

2 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

Minutnik - czarny

20,00 zł

Więcej informacji

  • Koniec z "gotowaniem na oko" — rozgotowany ryż lub makaron? Jajko na miękko, a nie na twardo? Dość z tym! Dzięki eleganckiemu minutnikowi Twoje dania będą idealne, wypieki dopieczone, a jajka doprowadzone do odpowiedniej konsystencji!
  • Wygodne mocowanie — to, czym wyróżnia się nasz minutnik to wygodne mocowanie za pomocą magnesu oraz niewielki rozmiar (5.3 cm x 0,85 cm x 7.0 cm). Dzięki temu z łatwością umieścisz minutnik np. na lodówce czy piekarniku i zawsze będziesz go mieć pod ręką!
  • Wyraźny sygnał dźwiękowy — minutnik odmierzony czas prezentuje na sporym wyświetlaczu, a jego zakończenie sygnalizuje wyraźnym dźwiękiem, co sprawia, że nie przegapisz ważnego momentu wyjęcia pieczeni z piekarnika lub ryżu z wody, nawet będąc zupełnie w innej części mieszkania!
  • Pamięć absolutna — minutnik pozwala na ustawienie czasu z zakresu 99 minut i 59 sekund, a także posiada pamięć ostatnio ustawionej wartości, dzięki czemu piekąc np. kolejne partie ciasteczek, nie będziesz zmuszony do ustawiania minutnika za każdym razem od nowa!
  • Prostota użytkowania — minutnik obsłużysz za pomocą jedynie trzech przycisków. Nie będziesz mieć również problemów z wymianą jego zasilania, gdyż minutnik potrzebuje jedynie jednej baterii L1131, którą już na starcie otrzymujesz w komplecie podczas zakupu!
Odmierzanie czasu to niezwykle ważna czynność podczas gotowania, pieczenia, grillowania oraz wędzenia aromatycznych i idealnych w smaku potraw. Jeśli ciągle "gotujesz na oko" - koniecznie musisz wyposażyć swoją kuchnię w nasz wykonany z wysokiej jakości tworzywa, czarny minutnik kuchenny. Dzięki jego konstrukcji z magnesem, z łatwością przyczepisz go do lodówki, piekarnika lub innej dowolnej, metalowej powierzchni w Twojej kuchni. Spory wyświetlacz pozwoli Ci na ciągłe monitorowanie upływu odmierzanego czasu, a o jego zakończeniu zostaniesz poinformowany sygnałem dźwiękowym. Minutnik jest niezwykle łatwy w obsłudze — służą do tego jedynie trzy przyciski: MIN (pozwalający na ustawienie minut od 0 do 99), SEC (pozwalający na ustawienie sekund od 0 do 59) oraz STOP/START do uruchamiania i przerywania odliczania czasu. Minutnik posiada również pamięć ostatnio ustawionej wartości, dzięki czemu korzystając wielokrotnie z tego samego czasu (np. podczas pieczenia kolejnych partii ciastek), nie trzeba za każdym razem ustawiać go od nowa. Dłuższe przytrzymanie przycisku MIN lub SEC skutkuje szybszym przeskokiem ustawianego czasu, restartu wartości można zaś dokonać poprzez jednoczesne przyciśnięcie przycisku MIN i SEC. Minutnik zasilany 1 baterią L1131, która zawarta jest w komplecie.

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Najczęściej kupowane

Informacje

Poradniki

Producenci

Nowe produkty

Dostawcy

Tagi

Ostatnio przeglądane