331110

Nowy produkt

4 Przedmioty

Płyn do czyszczenia wędzarni, piekarników, grilli, kuchenek, palenisk

26,40 zł

Więcej informacji

Gotowy do użycia środek myjący do wędzarni, piekarników, grilli, kominków, kuchenek, palenisk itp., skutecznie usuwający tłuszcz, sadzę i ślady spalenizny. Pozostawia urządzenia czyste i błyszczące. Preparat może być stosowany do powierzchni mających bezpośredni kontakt z żywnością. 

 

 • Profesjonalny sposób na czystą wędzarnię i inne urządzenia - płyn idealnie wyczyści wędzarnię ogrodową czy balkonową, nawet po intensywnym używaniu, a także piekarnik, grilla, kominek, kuchenkę czy palenisko. 
 • Bardzo skuteczny - pozwala szybko i dokładnie pozbyć się tłuszczu, sadzy i śladów po przypaleniu.
 • Łatwy w użyciu - płyn jest gotowy do użycia, a sposób postępowania sprowadza się do 3 kroków: spryskaj, wyczyść i wytrzyj do sucha. 
 • Bezpieczny - środek można stosować do powierzchni mających bezpośredni kontakt z żywnością, co jest szczególnie istotne w przypadku wędzarni, grilla czy piekarnika.
 • Dobry skład - produkt w 90% składa się z substancji pochodzenia naturalnego.

 

Płyn jest doskonałym środkiem czyszczącym, dzięki któremu z łatwością przywrócisz blask swojej wędzarni, a także innym urządzeniom, w których i na których gromadzi się sadza, tłuszcz czy ślady spalenizny. To prawdziwy profesjonalista, gotowy do użycia w plenerze i w domu. Z jego pomocą skutecznie wyczyścisz zarówno dużą wędzarnię ogrodową i małą balkonową, palenisko, grilla, jak i piekarnik, kominek czy kuchenkę. 

Ten produkt warto zawsze mieć pod ręką. Szybko i w łatwy sposób pomoże Ci pozbyć się uciążliwych zabrudzeń, a do tego dzięki naturalnym składnikom (aż 90%) jest przyjazny środowisku. Wędzarnia, piekarnik i inne wspomniane powyżej urządzenia będą wyglądać nie tylko czysto i estetycznie, ale także na dłużej zachowają pełnię swoich walorów użytkowych. 

Środek możesz z powodzeniem stosować do powierzchni mających bezpośredni kontakt z żywnością. Dla osiągnięcia optymalnych efektów czyszczących należy pamiętać o stosowaniu płynu zgodnie z zaleceniami. 

 

Produkt w 90% składa się z substancji pochodzenia naturalnego.

Zawiera: EDTA i jego sole<5%, niejonowe środki powierzchniowo czynne >5%<15%.

Objętość netto: 750 ml

 

Sposób użycia: 

 1. Przekręć dyszę spryskiwacza w pozycję "ON".
 2. Trzymając butelkę w pionie, z odległości ok. 20 cm spryskaj środkiem zabrudzoną powierzchnię. Pamiętaj, aby powierzchnia była zimna.
 3. Środek pozostaw na kilka sekund. W przypadku trudnych zabrudzeń środek pozostaw na powierzchni na około 1 minutę.
 4. Wyczyść powierzchnię przy użyciu wilgotnej szmatki lub gąbki.
 5. Następnie wypłukaną w czystej, letniej wodzie szmatką usuń dokładnie środek z czyszczonej powierzchni, po czym całość wytrzyj do sucha.
 6. Przechowuj z dyszą w pozycji "OFF".

 

Uwaga! Przed użyciem zawsze sprawdzaj działanie produktu na mało widocznej powierzchni. 

 

Środki ostrożności: 

Przed użyciem przeczytać etykietę. Działa drażniąco na skórę. Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Dokładnie umyć ręce po użyciu. W przypadku dostania się do oczu: ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: zasięgnąć porady / zgłosić się pod opiekę lekarza.

27 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Najczęściej kupowane

Informacje

Poradniki

Producenci

Nowe produkty

Promocje

Dostawcy

Tagi

Ostatnio przeglądane