137559

Nowy produkt

Zakrętka fi82/6 pasteLOVE owoce - 10szt.

4,00 zł

Więcej informacji

  • Przydatne w kuchni - zakrętki twist-off pozwolą Ci zamknąć w słoikach ulubione domowe przetwory, produkty sypkie, przyprawy oraz płyny bez obaw o ich rozlanie, wysypanie czy zepsucie!
  • Wysoka jakość - zakrętki wykonane z metalu odpornego na kwas cytrynowy, gotowaną sól oraz ocet - posiadają wewnątrz warstwę uszczelniającą.
  • Szczelność zamknięcia - w zakrętce TOfi82 znajduje się 6 ząbków pozwalających na szczelne zakręcenie zakrętki na słoiku, bez obaw o dostęp powietrza do środka.
  • Unikalny wygląd - dekoracyjna zakrętka pasteLOVE owoce stworzona została z myślą o słoikach z owocowymi przysmakami. Jej piękny wygląd z pewnością wprowadzi harmonię do Twojej kuchni.
  • Dla miłośników owocowych, domowych przetworów - opakowanie zawiera 10 sztuk zakrętek!

Potrzebujesz niezawodnych, pięknie wyglądających zakrętek? Zakrętki twist-off fi82 idealnie sprawdzą się w każdej kuchni! Wykonane z metalu odpornego na kwas cytrynowy, gotowaną sól oraz ocet posiadają 6 ząbków pozwalających na szczelne zakręcenie słoika. Dekoracyjna zakrętka pasteLOVE owoce stworzona została z myślą o słoikach z owocowymi przysmakami. Z jej pomocą zachowasz kolory i smaki lata oraz jesieni, by wracać do nich w każdej dogodnej chwili. Jej piękny wygląd z pewnością wprowadzi harmonię do Twojej kuchni.

Wymiary:
Ø wew. 8,2 cm
Ø zew. 8,5 cm
wysokość 1 cm

Uwaga!

Podane wymiary dotyczą 1 szt. zakrętki.
Zakrętki sprzedawane w opakowaniach zawierających po 10 szt. produktu.
Cena dotyczy opakowania (10szt.).
Zakrętki sprzedawane w mixie wzorów. 

22 innych produktów w tej samej kategorii:

Najczęściej kupowane

Informacje

Poradniki

Producenci

Nowe produkty

Promocje

Dostawcy

Tagi

Ostatnio przeglądane