Nowy produkt

Zakrętka fi66 złota - 10szt.

3,00 zł

Więcej informacji

Przydatne w kuchni — klasyczne, złote zakrętki twist-off pozwolą Ci zamknąć w słoikach ulubione domowe przetwory, produkty sypkie, przyprawy oraz płyny bez obaw o ich rozlanie, wysypanie czy zepsucie!

Wysoka jakość — zakrętki wykonane z ocynkowanego metalu odpornego na kwas cytrynowy, gotowaną sól oraz ocet - posiadają wewnątrz warstwę uszczelniającą.

Szczelność zamknięcia — w zakrętce TOfi66 znajdują się 4 ząbki pozwalające na szczelne zakręcenie zakrętki na słoiku, bez obaw o dostęp powietrza do środka.

Dla miłośników domowych przetworów — opakowanie zawiera, 10 sztuk zakrętek!

Przetwory pod kontrolą —
zakrętka typu click pozwala na kontrolę, czy słoik jest szczelnie zamknięty i poprawnie zapasteryzowany!

Potrzebujesz niezawodnych, klasycznych, złotych zakrętek? Zakrętki twist-off fi66 idealnie sprawdzą się w każdej kuchni! Wykonane z metalu odpornego na kwas cytrynowy, gotowaną sól oraz ocet posiadają 4 ząbki pozwalające na szczelne zakręcenie słoika. Dodatkową zaletą zakrętki jest click, pozwalający na kontrolę szczelności słoika oraz jego poprawnego zapasteryzowania. 

Uwaga! Zakrętki sprzedawane w opakowaniach zawierających po 10 szt. produktu — idealnie sprawdzą się więc podczas przygotowywania domowych przetworów.

Zakrętki można myć w zmywarce.

15 innych produktów w tej samej kategorii:

Najczęściej kupowane

Informacje

Poradniki

Producenci

Nowe produkty

Promocje

Dostawcy

Tagi

Ostatnio przeglądane