631332

Nowy produkt

16 Przedmioty

Butelka 440 ml z zakrętką - 1 szt.

3,80 zł

Więcej informacji

Butelka wykonana z wysokiej jakości szkła, butelka o pojemności 440 ml z zakrętką. Idealna do przechowywania domowej produkcji win, nalewek, likierów oraz soków!


  • Wysoka jakość - Butelek o pojemności 440 ml, wykonana z mocnego, przezroczystego szkła, posiadającego wszelkie atesty zezwalające na kontakt z produktami spożywczymi, również tymi zawierającymi alkohol.
  • Ekologiczna i przyjazna dla środowiska - wybierając szklane butelki, stawiasz na produkt wielokrotnego użytku, który może być wielokrotnie przetwarzany. Butelki można myć w zmywarce oraz płukać w celu dezynfekcji.
  • Elegancka forma - uniwersalny, smukły kształt butelek, z delikatnym wcięciem w dolnej części sprawia, że świetnie zaprezentuje się ona zarówno w spiżarni, domowym barku, jak i na biesiadnym stole.
  • Idealne do pasteryzacji - grube szkło, z którego zostały wykonane butelki, sprawia, że nie tylko możesz w nich przechowywać nalewki, wina i likiery, ale także pasteryzować w nich np. soki, bez obaw o popękanie!
  • Zakrętka w zestawie - wybierając nasz produkt otrzymujesz  butelkę wraz z pasującą do niej  zakrętką o wymiarze 28/18 mm.


Przygotowując domowe wina, nalewki, likiery oraz soki - postaw na butelki wysokiej jakości. Taka właśnie jest nasza butelka - wykonana z grubego, przezroczystego szkła  o pojemności 440 ml. Każda butelka wyposażona jest w złotą zakrętkę o wymiarach 28/18 mm. Solidne szkło, z którego została wykonana butelka sprawdza się nie tylko do przechowywania trunków domowej produkcji, ale także do pasteryzacji własnoręcznie wykonanych soków - bez obaw o pęknięcie butelki! Elegancja forma — uniwersalny smukły kształt i delikatne wcięcie w dolnej części sprawiają zaś, że każda butelka zaprezentuje się dobrze nie tylko w spiżarni, barku, czy na stole, ale także, wypełniona smakołykami stanie się świetnym pomysłem na prezent dla bliskich! Postaw na ekologiczny i przyjazny dla środowiska materiał. Wybierz szkło, które wielokrotnie może być przetwarzane, nie stanowi zagrożenia dla przyrody, pozwala na kontakt z żywnością — w tym zawierającą alkohol, a także idealnie nadaje się do mycia w zmywarce i płukania w celu dezynfekcji! Z tą butelką przechowywanie domowych napoi stanie się łatwe, bezpieczne i bezproblemowe!

Do butelki dołączona jest pasująca zakrętka w rozmiarze fi 28

Cena dotyczy 1 sztuki.

25 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Najczęściej kupowane

Informacje

Poradniki

Producenci

Nowe produkty

Promocje

Dostawcy

Tagi

Ostatnio przeglądane