Pastylki Coopers Carbonation Drops 250g

Pastylki Coopers Carbonation Drops to wygodne rozwiązanie do nagazowania domowego piwa, które poprawia smak, trwałość piany i zapewnia precyzyjne dawkowanie.

25,00 

Na stanie

SKU: 408230 Kategorie: ,

Stosując pastylki Coopers Carbonation Drops poprawiamy smak oraz trwałość piany. Mamy także pewność nagazowania, precyzyjnego dawkowania i pełnego komfortu! Opakowanie 250g około 60 szt. pastylek

Prosty sposób aby nagazować piwo domowe.

Pastylki fermentacyjne to wygodny sposób wywołania wtórnej fermentacji młodego piwa w butelkach w celu odpowiedniego nagazowania.

Z doświadczenia wiemy że proces rozlewu piwa jest dość nudny i nader uciążliwy z uwagi na konieczność odmierzania i wsypywania cukru do butelek.

Mając to na uwadze wprowadzamy  pastylki fermentacyjne, które są doskonałą alternatywą dla cukru czy glukozy podczas rozlewu młodego piwa.

Pastylki są wygodne w użyciu (wystarczy dodać jedną sztukę na każde 0,5litra piwa), nie pozostawiają bałaganu o który tak łatwo przy odmierzaniu cukru, szybko się rozpuszczają bez konieczności odwracania lub potrząsania butelką a przede wszystkim nie powodują nadmiernego pienienia się piwa w czasie rozlewu.Pastylki fermentacyjne można używać zarówno w czasie rozlewu piwa do butelek jak i mini-kegów.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Pastylki Coopers Carbonation Drops 250g”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *