Nowy produkt

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

Sok jabłkowy 100% na cydr zagęszczony 7,5kg/35l

165,00 zł

Więcej informacji

Przedmiotem sprzedaży jest sok jabłkowy zagęszczony do wyrobu cydru.

Koncentrat jabłkowy PROFIMATOR został wyprodukowany ze specjalnie wyselekcjonowanych owoców przeznaczonych do wyrobu cydru. Powstały poprzez wyciśnięcie jabłek, a następnie zagęszczony dzięki odparowaniu wody. Ta naturalna metoda pozwala na zachowanie smaku, aromatu, a także witamin i innych cennych dla naszego zdrowia elementów.

Cydr powstaje w wyniku fermentacji soku z dojrzałych jabłek. Jego orzeźwiające właściwości zyskują coraz liczniejsze grono wielbicieli.

Dzięki koncentratowi PROFIMATOR przekonaj się, że samodzielne wyprodukowanie tego trunku jest niezwykle proste i nie wymaga znajomości tajemnic wyrobów winiarskich.

Z jednego zestawu 3x2,5kg można wyprodukować w zależności od receptury do 35 litrów cydru.

W zbiorniku 35 l zmieszać 3 saszetki koncentratu jabłkowego oraz jedną saszetkę drożdży. Dopełnić wodą do 35 l. Odstawić do fermentacji na ok. 7-10dni. Rozlać do butelek. Dodać 4 g cukru na butelkę cydru lub 8 g koncentratu jabłkowego (duża łyżka stołowa). Leżakować min. 2 tygodnie w temp. do 5 st. C.

Koncentrat pakowany jest aseptycznie, a więc trwale w foliowe saszetki, a następnie w kartonowe boxy po 3szt jednego rodzaju. Produkt nie wymaga przechowywania w lodówce - wystarczy temperatura pokojowa.

4 innych produktów w tej samej kategorii:

Najczęściej kupowane

Informacje

Poradniki

Producenci

Nowe produkty

Promocje

Dostawcy

Tagi

Ostatnio przeglądane