Bezalkoholowy koncentrat do przygotowywania napojów alkoholowych GRZANIEC ZIMOWY 300ml

Przygotuj się na zimowe wieczory pełne aromatycznych doznań! Oferujemy bezalkoholowy koncentrat o smaku grzańca zimowego – idealny wybór dla wszystkich, którzy chcą poczuć atmosferę świąt i zimy .

Zaskocz swoich bliskich wyjątkowym smakiem grzańca ,który wprowadzi w zimowy klimat ! Kup teraz i ciesz się pysznym grzańcem przez całą zimę!

11,34 

Na stanie

SKU: 327425 Kategorie: , ,

Przedmiotem sprzedaży jest bezalkoholowy koncentrat PROFIMATOR o smaku GRZANIEC ZIMOWY 300ml 1 sztuka
Przygotuj się na zimowe wieczory pełne aromatycznych doznań! Oferujemy bezalkoholowy koncentrat o smaku grzańca zimowego – idealny wybór dla wszystkich, którzy chcą poczuć atmosferę świąt i zimy .

Cechy produktu:

Smak: Intensywny smak pomarańczy, aronii i goździków, który doskonale komponuje się z różnymi rodzajami alkoholu.
Bezalkoholowa: Produkt nie zawiera alkoholu, co pozwala na pełną kontrolę nad mocą napoju.
Łatwość użycia: Wystarczy dodać odpowiednią ilość zaprawki do wybranego alkoholu, by cieszyć się bogatym ,owocowym smakiem.
Wszechstronność: Idealna do koktajli, drinków ,nalewek, a także do wzbogacenia napojów bezalkoholowych.
Opakowanie 300ml- wystarcza na wiele porcji ,co czyni produkt wydajnym.
PRODUCENT : POLSKA FIRMA BELFOOD Sp. z o.o.

to renomowany specjalista w świecie owoców i soków uznany w gastronomii, rekomendowany przez kulinarne autorytety.

Prezentujemy Państwu produkt, którego wkładem głównym są owoce i soki, a nie esencje, aromaty czy barwniki jakich wiele na naszym rynku.

Nasze rozwiązanie to w pełni naturalne zaprawy zawierające w składzie gotowy syrop cukrowy konieczny do przygotowania likieru czy nalewki.

Już nie musisz bawić się w rozpuszczanie cukru, studzenie i komponowanie.

Skład: cukier, woda, sok z aronii (46%)z soku zagęszczonego(10%), sok jabłkowy (31%) z soku zagęszczonego (5%), sok pomarańczowy (23%) z soku zagęszczonego (4%), miód (3%), naturalne aromaty, ekstrakt z goździka (0,3%), koncentrat soku z czarnej marchwi , regulator kwasowości: kwas cytrynowy.

Dzięki nowej formule SMART 1+1 przygotowanie stało się szybkie i proste.

Wystarczy do 1 saszetki (300ml) zaprawki PROFIMATOR dodać 400ml wódki 40% oraz 300ml wody ,aby otrzymać 1l gotowej grzańca o mocy 16%.

Wystarczy, że wlejesz wszystkie składniki i dobrze wymieszasz.

Pyszny zimowy grzaniec gotowy w 2 minuty!

Aseptyczne opakowanie koncentratów nie wymaga przechowywania w lodówce – wystarczy temperatura pokojowa.

Koncentraty PROFIMATOR oferujemy w saszetkach 300 ml pakowanych w karton.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Bezalkoholowy koncentrat do przygotowywania napojów alkoholowych GRZANIEC ZIMOWY 300ml”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *