340503

Nowy produkt

91 Przedmioty

Korek fermentacyjny z zatyczką - uniwersalny

3,00 zł

Więcej informacji

 •   Do balonów, pojemników i słoików do fermentacji – koreczek idealnie pasuje do umieszczenia w otworze zakrętki lub pokrywki naczynia fermentacyjnego.

•   Do rurki fermentacyjnej– korek umożliwia umieszczenie w nim rurki fermentacyjnej plastikowej lub szklanej.

•   2 w 1 – dzięki zatyczce korek może służyć nie tylko w trakcie fermentacji, ale także w czasie przechowywania trunków czy przetworów. Nie musisz posiadać dwóch oddzielnych korków, wystarczy ten jeden.

•    Praktyczna zatyczka zintegrowana z korkiem – nie musisz obawiać się, że zgubisz zatyczkę, gdyż dzięki elastycznemu połączeniu jej z korkiem zawsze będzie do dyspozycji.

•    Łatwość użycia i szczelność – korek w prosty sposób umieścisz w przeznaczonym do tego otworze, a zatyczka zapewni odpowiednią szczelność.

•    Wyprodukowany w Polsce — korek ten został zaprojektowany i wyprodukowany przez Browin, kupując ten polski produkt wspierasz gospodarkę krajową.

Idealny biały, gumowy korek fermentacyjny przeznaczony do różnego rodzaju naczyń, w których przeprowadza się fermentację. Korek pasuje do:
- pojemników fermentacyjnych
- balonów do wina z tworzywa
- słoików do fermentacji i kiszenia.

W korku umieścić możesz rurkę plastikową lub szklaną. Dzięki nowatorskiej konstrukcji koreczka użyć możesz go zarówno w celu przeprowadzenia fermentacji, jak i do szczelnego zamknięcia naczynia. Nie musisz jak dotychczas wyposażać się w dwa rodzaje korków: z otworem i pełen. Od teraz wystarczy jeden korek, doskonale pełniący dwie funkcje.

Trwale połączona z korkiem zaślepka gwarantuje możliwość zmiany funkcji koreczka w dowolnej chwili i bez ryzyka, że zatyczka gdzieś się zawieruszy.


Wkładanie korka w pokrywkę balonu, słoja czy pojemnika fermentacyjnego jest bardzo proste, podobnie jak wyjmowanie. Idealne dopasowanie korka zapewnia szczelność zamknięcia.

Sposób użycia:
Przed użyciem umyj korek w ciepłej wodzie z płynem do mycia naczyń i dokładnie osusz. Zamontuj korek w pokrywce, w dedykowanym do korka otworze. W celu przeprowadzenia fermentacji, w otworze korka umieść rurkę fermentacyjną wypełnioną wodą.W celu szczelnego zamknięcia naczynia, w otworze korka umieść połączoną z nim zatyczkę.


Parametry produktu:

Korek pasuje do otworów Φ 16 mm;

Kolor produktu: biały

PRODUKT POLSKI

25 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Najczęściej kupowane

Informacje

Poradniki

Producenci

Nowe produkty

Dostawcy

Tagi

Ostatnio przeglądane