832370

Nowy produkt

9 Przedmioty

Sitko do zlewu silikonowe szare 10 cm

3,95 zł

Więcej informacji

  • Sitko do zlewu będące jednocześnie korkiem. Wykonane z silikonu. Zabezpieczy zlew przed niechcianymi resztkami, a dodatkowo zablokuje przepływ wody.
  • PRAKTYCZNE - Sitko do zlewu zamykane, pełni funkcję filtra oraz korka. Chroni przed dostawaniem się resztek jedzenia i innych zanieczyszczeń kuchennych do zlewu oraz umożliwia zamykanie przepływu wody. Sitko ma średnicę zewnętrzną 10 cm, a wewnętrzna średnica do umieszczenia na otworze odpływowym wynosi 3,5 cm.
  • SILIKONOWE - Wykonane z wytrzymałego silikonu w ciemnoszarym kolorze. Materiał jest wystarczająco miękki, aby odpowiednio chronić zlew przed zarysowaniem.
  • SKUTECZNE - Filtr ma zdolność skutecznego zatrzymywania części żywności bez blokowania odpływu wody. Dodatkowo pełni funkcję korka, który skutecznie zablokuje przepływ wody, gdy jest to potrzebne.
  • UNIWERSALNE - Sitko pasuje do wszystkich zlewów w kuchni, umywalek w łazience, a nawet do wanien i kabin prysznicowych. Zapobiegnie przedostawaniu się resztek jedzenia, włosów oraz drobnych zabawek podczas kąpieli dzieci, do odpływu.  
  • ŁATWE UŻYTKOWANIE -Sitko z korkiem w jednym jest bardzo proste w użytkowaniu. Wystarczy nacisnąć w środku, aby otworzyć odpływ, a naciśnięcie krawędzi w dół spowoduje zamknięcie przepływu wody.

Sitko do zlewu 2w1, pełni jednocześnie funkcję korka. Posiada uniwersalny rozmiar, który pasuje do każdego zlewu, umywalki, wanny czy brodzika prysznicowego. Zamontujemy je w łatwy sposób. Niezwykle solidne i proste w obsłudze. Skutecznie zabezpieczy zlew przed niechcianymi resztkami i przedostawaniem się włosów lub odpadów do odpływu. Dodatkowo, w razie potrzeby, zablokuje przepływ wody. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Najczęściej kupowane

Informacje

Poradniki

Producenci

Nowe produkty

Dostawcy

Tagi

Ostatnio przeglądane